Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Wycieczka do sklepów

We wtorkowe popołudnie maluszki wybrały się do sklepu spożywczo- przemysłowego Andrzej Maślanka oraz sklepu ,,Wojtuś”. Wizyta w sklepach spożywczych, związana była z tygodniowym tematem "Znamy różne sklepy”. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą ekspedientki oraz wyposażeniem sklepu.  Dzieciom wyjaśniono terminy: lada sklepowa, ekspedient, klient, kasa. Panie ekspedientki zapoznały dzieci z wagą sklepową, a dokładnie z nową, współczesną wersją wagi elektronicznej.

Podczas wycieczki zwracano uwagę na właściwe zachowanie się. Dzieci miały okazję obserwować pracę sprzedawczyń, poznały różne rodzaje artykułów sprzedawanych w  sklepach. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie regały, lodówki. Na zakończenie wycieczki dokonaliśmy drobnych zakupów. Otrzymaliśmy, także pyszne jajeczka i cukierki, które  smakowaliśmy w przedszkolu oraz balony do dmuchania. Pamiętaliśmy o stosowaniu form grzecznościowych: dziękuję i proszę. Wizyta w sklepach była bardzo interesująca dla przedszkolaków. Sympatycznym paniom sprzedawczyniom serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas!

do góry