Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Przedszkolaki w teatrze

30 maja 2016 r. przedszkolaki z grupy starszej, wspólnie z klasami I i II miały możliwość obejrzenia w  Nowym Teatrze w  Nowym Sączu spektaklu pt. „ Świnki 3”.  Dowcipne dialogi i  świetna gra aktorska bardzo się dzieciom podobały. Po zakończonym przedstawieniu same miały możliwość wcielić się w role  aktorów i odegrać jedną ze scen na deskach teatru.

Następnie udaliśmy się na lody, by potem móc obejrzeć Stary Ratusz na rynku w Nowym Sączu, ochłodzić się w fontannie i zrobić pamiątkowe zdjęcie pod pomnikiem Jana Pawła II. Zwiedziliśmy również mury Bazyliki p.w. św. Małgorzaty.  W dobrych nastrojach wróciliśmy do Przedszkola.

do góry