Rozwój przez zabawę

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Śniadanie daje moc

W tym roku po raz pierwszy przedszkolaki z grupy starszej wzięły udział w programie „ ŚNIADANIE DAJE MOC”.  Dzięki różnym grom i zabawom dzieci zapoznały się z:  zasadami zdrowego żywienia,  piramidą żywienia, potrzebami organizmu oraz zdrowymi  produktami. 06.11.2015 r. zaprosiliśmy rodziców na wspólne przygotowywanie zdrowego śniadania. Z przyniesionych przez nas produktów komponowaliśmy zdrowy posiłek.

Przedszkolaki mogły spróbować: ciasta marchewkowego, pysznych ciasteczek z bakaliami, chleba pieczonego z razowej mąki z ziarnami słonecznika, lnu i nasion dyni, a także wykonanej przez siebie  mieszanki z suszonych owoców i nasion, sałatki owocowej, sałatki jarzynowej i przepysznych kanapek. Okazało się że zdrowe jedzenie jest bardzo smaczne i  robiąc go można się  świetnie bawić. Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i  ich wkład w przygotowanie tego dnia.

Zdjęcia w galerii